Výhody věrnostního programu Clubcard od Tesca: Slevy a Tipy pro chytřejší nákupy

Clubcard

Co je clubcard a jak funguje v rámci věrnostního programu britského řetězce Tesco?

Clubcard je věrnostní program společnosti Tesco, který umožňuje zákazníkům sbírat body za své nákupy a využívat je k získání slev a dalších výhod. Členství v Clubcardu je zdarma a otevřené pro všechny zákazníky Tesca. Každý utracený korunový nákup přináší členovi body, které lze později směnit za slevy nebo speciální nabídky. Clubcard funguje prostřednictvím fyzické plastové karty nebo mobilní aplikace, kterou lze propojit s účtem. Díky tomu mohou zákazníci snadno sledovat své body a využít je při dalším nákupu.

Jak se zaregistrovat a získat clubcard?

Pro získání věrnostní karty Clubcard od Tesca je nutné se zaregistrovat online na webové stránce Tesco Clubcard nebo vyplnit registrační formulář přímo v prodejně. Po registraci obdržíte fyzickou kartu, kterou můžete používat při každém nákupu. Alternativně lze využít mobilní aplikaci Tesco Clubcard, kde je možné registrovat se a mít kartu v elektronické podobě na svém telefonu. Získání Clubcardu je zdarma a snadné, stačí mít trvalý pobyt v České republice a být starší 18 let.

Jaké výhody a slevy mohou členové clubcardu očekávat?

Členové věrnostního programu Clubcard od Tesca mohou očekávat řadu výhod a slev. Každý nákup s Clubcardem přináší body, které lze směnit za kupóny na další nákupy nebo za speciální nabídky u partnerských firem. Dále získávají členové přístup k exkluzivním akcím a slevám pouze pro členy Clubcardu. S každým nákupem tak nejen ušetří peníze, ale mohou si také dopřát bonusové benefity díky svému členství v programu.

Tipy a triky, jak efektivně využívat clubcard při nákupech.

Tipy a triky, jak efektivně využívat clubcard při nákupech:

1. Sledujte speciální nabídky pro členy Clubcardu v Tesco letáku a online. Často zde naleznete slevy na produkty, které běžně nakupujete.

2. Využijte možnost sbírat body i mimo nákupy v Tesco - například při tankování u partnerů programu.

3. Buďte aktivní na sociálních sítích Tesco, kde se často objevují exkluzivní akce pro členy Clubcardu.

4. Nezapomeňte si zaregistrovat svou Clubcard online a sledovat svůj účet pravidelně - tak nezmeškáte žádné speciální nabídky nebo bonusové body.

5. Využijte možnost personalizovaných nabídek podle vašich preferencí, které dostanete emailem nebo ve vaší aplikaci Clubcard.

6. Můžete sdružit více Clubcardů do jednoho účtu pro celou rodinu a tím maximalizovat sběr bodů a výhod pro všechny členy domácnosti.

Jak sledovat a využívat bodový systém clubcardu.

Bodový systém clubcardu od Tesca je jednoduchý a efektivní způsob, jak získat další výhody z vašich nákupů. Za každých utracených 1 Kč získáváte 1 bod. Body se pak přepočítávají na kupóny s různými slevami - za každých 150 bodů obdržíte kupón v hodnotě 1,50 Kč. Bodové kupóny lze využít při dalším nákupu a tak dále maximalizovat své úspory. Sledování bodů je možné online na webu Tesco Clubcard nebo pomocí mobilní aplikace Tesco Clubcard, kde najdete i speciální nabídky pro členy programu. Buďte pravidelně informování o svém kontě a nezapomeňte využít všechny možnosti, které vám clubcard nabízí!

Nejnovější akce a nabídky pro členy clubcardu v Tesco.

V Tesco pravidelně nabízí speciální akce a slevy pro členy Clubcardu. Například mohou členové získat extra body za nákupy vybraných produktů nebo využít exkluzivní slevy na určité zboží. Další výhodou je možnost účasti ve speciálních soutěžích a losováních, kde lze vyhrát zajímavé ceny. Pravidelně se také konají akce typu "Kupte více, ušetřete více", kdy členové mohou získat bonusové body za dosažení určitého nákupního limitu. Sledujte webové stránky Tesca nebo mobilní aplikaci Clubcard, abyste nezmeškali žádnou z výhodných nabídek pro členy Clubcardu.

Časté otázky a odpovědi ohledně clubcardu a věrnostního programu Tesco.

Časté otázky a odpovědi ohledně Clubcardu a věrnostního programu Tesco:

1. Jak dlouho platí body na Clubcardu?

Body na Clubcardu platí 2 roky od data nákupu. Po uplynutí této lhůty expirují a nelze je dále využít.

2. Mohu sdílet svoji Clubcard s někým jiným?

Ano, je možné sdílet Clubcard s členy rodiny nebo přáteli, ale pouze jeden člověk může být hlavním držitelem karty.

3. Co dělat, pokud ztratím svou Clubcard?

V případě ztráty je nutné kontaktovat zákaznickou podporu Tesca, kde vám pomohou s obnovením karty a přenesením bodů.

4. Jak často se mohou bodové kupony generovat?

Bodové kupony se generují každých 6 týdnů na základě vašich nákupů. Čím více nakupujete, tím více máte šanci na výhodné kupony.

5. Lze body na Clubcardu vyměnit za hotovost?

Ne, body na Clubcardu nelze směnit za hotovost, ale mohou být využity ke slevám při následných nákupech v Tesco nebo u partnerských firem.

Publikováno: 03. 03. 2024

Kategorie: nákup

Autor: Jáchym Nový

Tagy: clubcard | věrnostní program britského řetězce tesco