Tesco Hradec Králové: Obchodní řetězec s nejlepšími nákupními akcemi

Tesco Hradec Králové

Tesco je jedním z největších obchodních řetězců v České republice a má také svou pobočku v Hradci Králové. Tato prodejna se nachází na adrese Pouchovská 1A a nabízí široký sortiment potravin, drogerie, elektrospotřebičů, oblečení a dalšího zboží. Tesco v Hradci Králové je oblíbeným místem pro nákupy díky svému přátelskému prostředí, kvalitnímu zboží a výhodným cenám. Pro zákazníky je zde také k dispozici parkoviště a snadná dopravní dostupnost.

Adresa a otevírací doba obchodu Tesco v Hradci Králové

Obchod Tesco v Hradci Králové se nachází na adrese: Kukleny 1, 500 02 Hradec Králové. Otevírací doba obchodu je od pondělí do pátku od 6:00 do 22:00 hodin, v sobotu od 6:00 do 22:00 hodin a v neděli od 7:00 do 21:00 hodin. Tato prodejna Tesco je jednou z největších a nejmodernějších v regionu a nabízí široký sortiment potravin, drogerie, oblečení a dalšího zboží.

Nabídka výrobků a sortiment obchodu Tesco v Hradci Králové

Tesco v Hradci Králové nabízí širokou škálu výrobků a sortiment, který uspokojí potřeby každého zákazníka. V obchodě najdete čerstvé ovoce a zeleninu, maso a ryby, mléčné výrobky, pečivo a sladkosti. Dále zde naleznete potraviny pro speciální dietní požadavky, jako jsou bezlepkové nebo vegetariánské produkty. Tesco také nabízí široký výběr domácích spotřebičů, elektroniky, oblečení, kosmetiky a drogerie. Sortiment je pravidelně aktualizován podle sezóny a aktuálních trendů na trhu.

Akční nabídky a slevy v obchodě Tesco v Hradci Králové

V obchodě Tesco v Hradci Králové můžete pravidelně nalézt širokou nabídku akčních nabídek a slev. Každý týden se zde konají různé speciální akce, které umožňují zákazníkům nakoupit za výhodnější ceny. Tyto akce se týkají nejen potravin, ale také dalšího sortimentu, jako jsou drogerie, elektronika, oblečení a další. Kromě toho je v obchodě Tesco dostupný leták s aktuálními slevami a nabídkami. Díky tomu si zákazníci mohou předem naplánovat svůj nákup a využít nejlepších cenových výhod.

Věrnostní program a výhody pro zákazníky v obchodě Tesco v Hradci Králové

V obchodě Tesco v Hradci Králové mohou zákazníci využívat věrnostní program Clubcard, který jim přináší řadu výhod. Zákazníci s Clubcard mají možnost sbírat body za každý nákup, které mohou poté směnit za slevy na vybrané produkty. Dále mají přístup k exkluzivním akcím a nabídkám, které jsou speciálně určeny pouze pro členy Clubcard. Další výhodou je také možnost získání personalizovaných kupónů a doporučení na základě nákupního chování. Věrnostní program Tesco Clubcard je zdarma a je jednoduchým způsobem, jak zákazníci mohou ušetřit při svých nákupech.

Možnosti platby a platební karty přijímané v obchodě Tesco v Hradci Králové

V obchodě Tesco v Hradci Králové je možné platit různými způsoby. Kromě hotovosti přijímají také platební karty, jako jsou Visa, Mastercard a Maestro. Dále je možné platit bezkontaktně pomocí mobilních platebních aplikací, například Apple Pay nebo Google Pay. Pro ty, kteří preferují alternativní způsob platby, je k dispozici i možnost platby mobilem pomocí QR kódu. Obchod Tesco v Hradci Králové se snaží vyjít vstříc potřebám zákazníků a poskytuje širokou škálu platebních možností pro pohodlný nákup.

Parkování a dopravní dostupnost obchodu Tesco v Hradci Králové

Parkování u obchodu Tesco v Hradci Králové je velmi pohodlné a dostatečně kapacitní. Na nákupním centru se nachází velké parkoviště, které je zdarma pro zákazníky. Parkoviště nabízí mnoho parkovacích míst, takže není problém najít volné místo i ve špičce. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici speciální parkovací místa blíže ke vstupu, což usnadňuje nakupování s kočárkem.

Obchod Tesco v Hradci Králové je dobře dostupný jak autem, tak veřejnou dopravou. Nachází se na adrese U Stadionu 1234, nedaleko stadionu v Hradci Králové. Autobusová zastávka se nachází před nákupním centrem, a proto je možné sem dojet autobusem číslo 5 nebo 10. Pro ty, kteří preferují jízdu metrem, je možné využít stanici metra A - Hradec Králové hlavní nádraží, odkud je to jen krátká chůze na nákupní centrum.

Dopravní dostupnost obchodu Tesco v Hradci Králové je tedy velmi dobrá a umožňuje snadný přístup pro zákazníky jakýmkoli způsobem dopravy.

Kontaktní informace a zákaznická podpora obchodu Tesco v Hradci Králové

Pro jakékoli dotazy, připomínky nebo reklamace můžete kontaktovat zákaznickou podporu obchodu Tesco v Hradci Králové.

Adresa: Tesco Hradec Králové, Československé armády 1010/1, 500 02 Hradec Králové

Telefonní číslo: +420 495 800 111

Email: info@tesco.cz

Zákaznická podpora je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 hodin a o víkendech od 9:00 do 18:00 hodin.

Tesco se snaží poskytovat kvalitní služby a vyřešit veškeré problémy či dotazy zákazníků. Pokud máte nějaký problém s produktem nebo potřebujete poradit s nákupem, neváhejte se obrátit na zákaznickou podporu obchodu Tesco v Hradci Králové.

Závěrem lze konstatovat, že obchod Tesco v Hradci Králové nabízí širokou škálu výrobků a sortimentu pro každého zákazníka. Díky častým akčním nabídkám a slevám si zde můžete ušetřit peníze. Věrnostní program Tesco Clubcard přináší další výhody a možnost sběru bodů za nákupy. Obchod přijímá různé platební karty a nabízí tak pohodlné možnosti platby. Parkování je zde dostatečně zajištěno a obchod je dobře dostupný dopravním spojením. Pro jakékoli dotazy či problémy je k dispozici zákaznická podpora, která vám ráda pomůže. Celkově lze tedy říci, že nákup v obchodě Tesco v Hradci Králové je spojen s mnoha výhodami pro zákazníky.