Tesco Frýdek Místek: Obchodní řetězec s širokým výběrem a skvělými akcemi

Tesco Frýdek Místek

Historie obchodního řetězce Tesco ve Frýdku-Místku

Historie obchodního řetězce Tesco ve Frýdku-Místku sahá až do roku 2001, kdy zde byl otevřen první supermarket této britské společnosti. Tesco se postupně stal oblíbeným nákupním místem pro místní obyvatele díky své široké nabídce potravin, spotřebního zboží a služeb. V průběhu let prošel obchod několika modernizacemi a rozšířeními sortimentu, aby lépe vyhovoval potřebám zákazníků ve Frýdku-Místku a okolí.

Nabídka a sortiment zboží v obchodě Tesco Frýdek-Místek

Tesco ve Frýdku-Místku nabízí široký sortiment zboží pro každodenní nákupy. V obchodě najdete čerstvé ovoce a zeleninu, pečivo z vlastní pekárny, mléčné výrobky, maso a uzeniny. Kromě potravinového zboží zde můžete zakoupit také spotřební elektroniku, drogerii, domácí potřeby a textil. Tesco Frýdek-Místek se zaměřuje na kvalitu a dostupnost zboží pro své zákazníky, a proto pravidelně rozšiřuje svůj sortiment o nové produkty dle aktuální poptávky na trhu.

Akční nabídky a slevy v Tesco Frýdek-Místek

V Tesco Frýdek-Místek mohou zákazníci pravidelně využívat skvělé akční nabídky a slevy na různé produkty. Každý týden jsou k dispozici speciální akce na čerstvé ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, pečivo nebo spotřební elektroniku. Kromě toho se pravidelně konají akční dny, během nichž si zákazníci mohou zakoupit vybrané produkty se slevou až 50 %. Díky těmto akcím mají zákazníci možnost nakoupit kvalitní zboží za výhodné ceny a ušetřit tak při každodenním nákupu potravin i dalších potřeb.

Služby pro zákazníky poskytované v obchodě

V obchodě Tesco Frýdek-Místek jsou zákazníkům poskytovány široké služby, které zvyšují jejich pohodlí při nákupech. K dispozici je například samoobslužná pokladna pro rychlejší placení nebo možnost využití věrnostního programu Clubcard s různými výhodami a slevami. Pro zákazníky je také k dispozici oddělení s potravinovým poradenstvím, kde mohou získat informace o produktech či recepty. Dále je možné využít službu nákupu online s možností doručení a také vrácení zboží bez problémů. Celkově se jedná o komplexní služby, které usnadňují a zpříjemňují nákupy ve velkém supermarketu Tesco ve Frýdku-Místku.

Otevírací doba a kontaktní informace pro Tesco Frýdek-Místek

Otevírací doba obchodu Tesco ve Frýdku-Místku je velmi přizpůsobivá potřebám zákazníků. V pondělí až sobotu je pro veřejnost otevřeno od 7:00 do 21:00 hodin a v neděli od 8:00 do 20:00 hodin. Pro ty, kteří preferují nakupování online, je možné využít službu Tesco Online nákupy s možností doručení až domů. Pro kontaktování obchodu lze využít telefonního čísla +420 800 222 774 nebo navštívit jejich webové stránky pro aktuální informace a akce. Adresa obchodu Tesco Frýdek-Místek je Železničářů 1441/2, Frýdek-Místek.

Lokalita a doprava k obchodu Tesco ve Frýdku-Místku

Lokalita obchodu Tesco ve Frýdku-Místku je velmi výhodná pro zákazníky. Obchod se nachází v blízkosti centra města, na adrese Přehradní 1400/2. Pro nákupy autem je k dispozici parkoviště přímo u prodejny. Pro zákazníky, kteří preferují veřejnou dopravu, je zastávka MHD "Frýdek-Místek, Přehradní" umístěna nedaleko obchodu. Díky své dobře dostupné lokalitě je Tesco Frýdek-Místek oblíbeným nákupním místem pro místní obyvatele i návštěvníky města.

Publikováno: 16. 03. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Jáchym Nový

Tagy: tesco frýdek místek | obchodní řetězec