Slevy na nákupy s programem Billa Kupi: Využijte výhody u supermarketu Billa!

Billa Kupi

Co je "billa kupi" a jak funguje?

"Billa Kupi" je věrnostní program supermarketu Billa, který umožňuje zákazníkům získávat slevy a další výhody při nákupech. Jak to funguje? Po registraci získáte věrnostní kartu nebo si můžete stáhnout mobilní aplikaci "Billa Kupi". Při každém nákupu pak stačí předložit kartu či ukázat kód z aplikace a body se automaticky připíšou na váš účet. Tyto body pak můžete směnit za různé slevy nebo dárky."

Jak se zaregistrovat a získat výhody?

Pro získání výhod programu "Billa Kupi" je nutné se nejprve zaregistrovat prostřednictvím mobilní aplikace Billa Kupi nebo na webové stránce supermarketu Billa. Po registraci obdržíte osobní číslo účtu, které budete používat při každém nákupu. S každým nákupem pak získáváte body, které můžete směnit za různé slevy a výhody. Registrací do programu získáte také přístup k exkluzivním akcím a nabídkám, které jsou určeny pouze členům "Billa Kupi". Jedinou podmínkou pro zúčastnění se programu je být starší 18 let a souhlasit s obchodními podmínkami.

Které produkty a služby lze nakupovat se slevou?

Pod "billa kupi" programem lze nakupovat širokou škálu produktů a služeb se slevou. Mezi nejčastěji nabízené produkty patří čerstvé ovoce a zelenina, pečivo, mléčné výrobky, maso a uzeniny, ale také potraviny pro domácí mazlíčky. Kromě potravin je možné využít slevy i na drogistické zboží, kosmetiku a produkty pro domácnost. Dále lze získat výhody například při nákupu alkoholických i nealkoholických nápojů, časopisů nebo tabákových výrobků. Slevový program "billa kupi" tak pokrývá širokou škálu sortimentu, což umožňuje zákazníkům ušetřit při běžných nákupech.

Jak často se program aktualizuje a jaké jsou podmínky účasti?

Program "billa kupi" se pravidelně aktualizuje s novými nabídkami a slevami každý týden. Pro účast v programu je nutné se zaregistrovat prostřednictvím mobilní aplikace Billa Kupi nebo na webové stránce. Podmínkou účasti je být plnoletý a mít trvalé bydliště v České republice. Po registraci získáte pravidelně informace o aktuálních slevách a speciálních nabídkách, které můžete využít při nákupu ve vybraných prodejnách řetězce Billa.

Tipy a triky pro efektivní využívání slevového programu "billa kupi".

Pro efektivní využívání slevového programu "billa kupi" doporučujeme pravidelně sledovat nabídky a akce, které jsou dostupné prostřednictvím mobilní aplikace nebo webové stránky. Využijte také možnost kombinovat slevy s dalšími akcemi v supermarketu Billa pro maximální úspory. Dále je vhodné sledovat termíny platnosti jednotlivých slev a využít je před jejich vypršením. Nezapomeňte také sdílet informace o programu s přáteli a rodinou, abyste mohli těžit z doporučení a bonusů za pozvání nových členů do programu. Sledujte také speciální akce určené pouze pro členy "billa kupi", které mohou zahrnovat například dvojnásobné body nebo exkluzivní slevy na vybrané produkty.

Publikováno: 29. 05. 2024

Kategorie: nákup

Autor: Pavel Novák

Tagy: billa kupi | slevový program supermarketu billa