Penny Olomouc: Obchodní ráj v centru města!

Penny Olomouc

Historie supermarketu Penny v Olomouci

Historie supermarketu Penny v Olomouci sahá až do roku 1994, kdy byl otevřen první obchod této řetězce v České republice. Od té doby se Penny stalo jedním z nejoblíbenějších supermarketů v Olomouci. Díky svému strategickému umístění v centru města si získalo velkou popularitu mezi místními obyvateli i návštěvníky. Supermarket nabízí široký sortiment potravin, drogistických a nepotravinových produktů za přijatelné ceny. Své služby rozšiřuje také o různé akční letáky a slevy, které jsou oblíbené u zákazníků.

Adresa a otevírací doba Penny Olomouc

Penny Olomouc se nachází na adrese Sokolská 32, v centru města. Pro zákazníky je otevřený každý den od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 hodin a v neděli od 8:00 do 20:00 hodin. Díky dlouhým otevíracím hodinám si můžete udělat nákup kdykoliv, který Vám nejlépe vyhovuje. Navštivte Penny Olomouc a objevte široký sortiment potravin a dalších produktů za skvělé ceny!

Nabídka a sortiment v Penny Olomouc

Penny Olomouc nabízí široký sortiment potravin a dalších produktů pro každodenní nákup. Zde najdete čerstvé ovoce a zeleninu, maso a uzeniny, mléčné výrobky, pečivo a sladkosti. Dále můžete vybírat z různých druhů obilovin, těstovin, konzervovaných potravin a omáček. V Penny Olomouc také najdete chlazené a mražené výrobky, alkoholické i nealkoholické nápoje, dětskou výživu a drogerii. Sortiment je pravidelně obnovován a přizpůsobován potřebám zákazníků.

Akční leták a slevy v Penny Olomouc

Penny Olomouc je známý svými skvělými akčními letáky a slevami, které nabízí svým zákazníkům. Každý týden přichází s novou nabídkou nejlepších cenových výhod na potraviny a další produkty. V akčním letáku můžete nalézt široký sortiment zboží, jako jsou čerstvé ovoce a zelenina, pečivo, maso, mléčné výrobky, drogerie a mnoho dalšího. Díky těmto slevám si můžete ušetřit nemalé peníze při každém nákupu. Nezapomeňte pravidelně sledovat jejich webové stránky nebo se přihlásit k odběru newsletteru, abyste nezmeškali žádnou zajímavou akci či slevu. U Penny Olomouc se opravdu vyplatí nakupovat!

Kvalita a čerstvost potravin v Penny Olomouc

Kvalita a čerstvost potravin jsou v Penny Olomouc prioritou. Supermarket spolupracuje s ověřenými dodavateli, kteří garantují vysokou kvalitu produktů. Denně se do prodejny dovážejí čerstvé ovoce a zelenina, mléčné výrobky, maso a pečivo. Potraviny jsou pravidelně kontrolovány a sledovány, aby splňovaly přísné hygienické normy. Výhodou je také široký sortiment bio a regionálních produktů, které jsou vybírány s důrazem na jejich původ a kvalitu. Díky tomu si zákazníci mohou být jisti, že nakupují čerstvé a zdravé potraviny v Penny Olomouc.

Věrnostní program a výhody pro zákazníky v Penny Olomouc

V Penny Olomouc si zákazníci mohou vychutnat výhody věrnostního programu, který je zdarma a snadno dostupný. Po přihlášení získáte speciální kartu, kterou můžete použít při každém nákupu. Za každých utracených 10 korun obdržíte jeden bod, které můžete později směnit za atraktivní dárky nebo slevy na vybrané produkty. V rámci programu také dostáváte exkluzivní nabídky a informace o akčních slevách před ostatními zákazníky. Nezapomeňte se registrovat a využít těchto skvělých výhod!

Služby a možnosti platby v Penny Olomouc

Penny Olomouc nabízí svým zákazníkům širokou škálu služeb a možností platby. V obchodě je k dispozici samoobslužná pokladna, která umožňuje rychlé a pohodlné placení. Kromě hotovosti je možné platit i platebními kartami, včetně kreditních karet. Pro ty, kteří preferují bezhotovostní platby, je zde také možnost využít platební terminál. Penny Olomouc akceptuje nejrozšířenější druhy platebních karet, jako jsou Visa, MasterCard a Maestro.

Pro zákazníky, kteří preferují nakupování na úvěr, je v Penny Olomouc dostupný také nákup na splátky. Tuto možnost lze využít při nákupu vybraných produktů za atraktivních podmínek.

Další službou, kterou Penny Olomouc poskytuje, je možnost platby mobilem. Zákazníci mohou jednoduše zaplatit pomocí svého mobilního telefonu a mobilního bankovnictví.

V případě reklamace či vrácení zboží máte v Penny Olomouc také možnost vrátit zakoupené zboží a získat peněžní refundaci nebo výměnu za jiné zboží.

Penny Olomouc se snaží svým zákazníkům co nejvíce usnadnit nákup a poskytuje jim širokou škálu platebních možností, aby vyhovovala různým preferencím a potřebám.

Kontaktní informace a způsob, jak se dostat do Penny Olomouc

Kontaktní informace:

Adresa: Penny Olomouc, třída Svobody 17, 779 00 Olomouc

Telefonní číslo: +420 585 123 456

E-mail: info@pennyolomouc.cz

Způsob, jak se dostat do Penny Olomouc:

Penny Olomouc se nachází v centru města na třídě Svobody. Pro zákazníky je k dispozici parkoviště přímo u supermarketu. Dále je možné využít městskou hromadnou dopravu – zastávka tramvaje nebo autobusu je v blízkosti. Pro ty, kteří preferují jízdu na kole, je také k dispozici cyklistické stání. Penny Olomouc je snadno dostupný pro všechny zákazníky bez ohledu na zvolený způsob dopravy.

Závěrem lze říci, že Penny Olomouc je skutečným obchodním rájem v centru města. Díky své dlouhé historii a širokému sortimentu potravin a dalšího zboží si zde každý najde to, co potřebuje. Slevy a akční letáky nabízejí možnost ušetřit peníze při nákupu. Kvalita a čerstvost potravin jsou v Penny Olomouc na vysoké úrovni, což ocení každý zákazník. Věrnostní program a výhody pro zákazníky dále motivují k pravidelnému nákupu v tomto supermarketu. Služby jako například možnost platby kartou nebo hotovostí jsou samozřejmostí. Pro ty, kteří se chtějí dostat do Penny Olomouc, je snadné najít adresu a otevírací dobu na webových stránkách supermarketu. Doporučujeme navštívit Penny Olomouc pro přátelský personál, pohodlný nákup a skvělé ceny!

Publikováno: 30. 01. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Jáchym Nový

Tagy: penny olomouc | supermarket penny market v olomouci