Objevte široký výběr elektrospotřebičů v prodejně kv elektro smíchov v Praze!

Kv Elektro Smíchov

Historie prodejny "kv elektro smíchov" v Praze

Prodejna "kv elektro smíchov" v Praze má bohatou historii sahající až do roku 1995, kdy byla založena jako specializovaný obchod s elektrospotřebiči a technickými produkty. Od svého vzniku se stala oblíbeným místem pro nákup moderních domácích spotřebičů a elektroniky. Díky dlouholetému působení na trhu si získala důvěru zákazníků a etablovala se jako spolehlivý dodavatel kvalitního zboží. Prodejna se nachází na prestižní adrese v centru Prahy a je snadno dostupná jak pro místní obyvatele, tak i pro turisty hledající špičkové elektrospotřebiče.

Nabídka elektrospotřebičů a technických produktů

Nabídka elektrospotřebičů a technických produktů v prodejně "kv elektro smíchov" v Praze je široká a kvalitní. Zákazníci zde naleznou špičkové spotřebiče od renomovaných značek jako Bosch, Siemens, Samsung nebo LG. V sortimentu jsou k dispozici pračky, lednice, trouby, mikrovlnné trouby, myčky nádobí, ale také televize, notebooky, mobilní telefony či klimatizační jednotky. Díky různým cenovým kategoriím si zde najde svůj produkt každý zákazník s různými potřebami a preferencemi. Prodejna se zaměřuje na moderní technologie a inovativní design, což ji činí atraktivním místem pro nákup elektroniky a spotřebičů v Praze.

Služby poskytované zákazníkům

Služby poskytované zákazníkům v prodejně "kv elektro smíchov" jsou široce zaměřené a zahrnují například poradenství při výběru spotřebičů, instalaci zakoupeného zboží, servis a opravy technických produktů. Zákazníci mohou využít také možnost zakoupení prodloužené záruky na vybrané elektrospotřebiče. Dále je k dispozici možnost vrácení zboží do 14 dnů od zakoupení bez udání důvodu. Odborný a ochotný personál se snaží zajistit maximální spokojenost zákazníků a poskytuje individuální přístup k každému zákazníkovi.

Akční nabídky a slevy

V prodejně "kv elektro smíchov" v Praze se pravidelně konají akční nabídky a slevy na široký sortiment elektrospotřebičů a technických produktů. V rámci sezónních akcí mohou zákazníci využít například slevy na vybrané kategorie spotřebičů nebo speciální akční ceny při nákupu více kusů zboží najednou. Dále je možné sledovat pravidelné akce spojené s dopravou zdarma nebo dárky k nákupu určitých produktů. Sledujte webové stránky pro aktuální informace o nadcházejících akcích a výhodných nabídkách.

Kontaktní informace a provozní doba

Prodejna "kv elektro smíchov" se nachází na adrese Plzeňská 321/214, Praha 5. Provozní doba obchodu je od pondělí do pátku od 9:00 do 20:00 hodin a o víkendech od 10:00 do 18:00 hodin. Pro zákazníky je k dispozici také telefonická podpora na čísle +420 123 456 789 nebo prostřednictvím e-mailu info@kvelektro.cz. V případě dotazů ohledně sortimentu, objednávek či servisu elektrospotřebičů je možné kontaktovat přímo prodejnu během otevírací doby.

Způsoby platby a možnosti dopravy

Způsoby platby v prodejně "kv elektro smíchov" jsou velmi flexibilní a zohledňují potřeby zákazníků. Kromě běžné platby hotově či kartou je možné využít i platební brány online, jako je například platební karta, bankovní převod nebo online platební služby. Pro zákazníky, kteří preferují osobní odběr zboží, je možnost rezervace zboží online a následný osobní vyzvednutí v prodejně. Doprava zboží je řešena prostřednictvím dopravních společností, které zajistí doručení zboží na místo určení buď klasickým doručením nebo formou osobního odběru v prodejně. Tímto se snažíme maximalizovat pohodlí a spokojenost našich zákazníků při nákupu elektrospotřebičů a technických produktů.

Zákaznické recenze a hodnocení obchodu

Zákaznické recenze a hodnocení obchodu "kv elektro smíchov" v Praze jsou velmi pozitivní. Zákazníci chválí široký výběr elektrospotřebičů, kvalitní služby a ochotný personál. Dále oceňují rychlost dodání zboží a možnost využití různých forem platby. Obchod je také často hodnocen pro své akční nabídky a slevy, které zákazníkům umožňují nakoupit za výhodné ceny. Celkově je obchod "kv elektro smíchov" považován za spolehlivého partnera pro nákup elektroniky a spotřebičů.

Publikováno: 11. 03. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Jáchym Nový

Tagy: kv elektro smíchov | prodejna elektrospotřebičů v praze