Nejlepší nákupy v Kaufland Plzeň: Objevte skvělé nabídky!

Kaufland Plzeň

Informace o prodejně Kaufland Plzeň

Kaufland Plzeň je jedním z oblíbených nákupních center ve městě. Nachází se na adrese U Borského parku 1148/2, 301 00 Plzeň. Prodejna má širokou škálu sortimentu včetně potravin, drogerie, oblečení a spotřebního zboží. Otevírací doba prodejny je od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 20:00. K dispozici je také parkoviště pro pohodlné parkování přímo u prodejny.

Adresa a otevírací doba prodejny

Prodejna Kaufland Plzeň se nachází na adrese U Borského parku 3987/2, 301 00 Plzeň. Otevírací doba prodejny je od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 20:00. Pro zákazníky je tak k dispozici široká možnost nákupu po celý týden včetně víkendů. Díky dlouhým otevíracím hodinám mají zákazníci dostatek času vybrat si z bohaté nabídky sortimentu a využít akčních nabídek a slev.

Nabídka sortimentu a značek

Nabídka sortimentu v prodejně Kaufland Plzeň je široká a zahrnuje produkty od známých značek i vlastních K-Classic. Zákazníci zde naleznou čerstvé ovoce a zeleninu, pečivo z vlastní pekárny, mléčné výrobky, maso a uzeniny. Pro milovníky dobré kávy je k dispozici široký výběr různých druhů zrnkové kávy i instantních nápojů. V oddělení drogerie nabízí Kaufland široký sortiment kosmetiky, péče o tělo a domácnost od renomovaných značek jako Nivea, Dove nebo Schwarzkopf. Díky této pestrosti sortimentu si každý zákazník najde to své oblíbené.

Akční nabídky a slevy

V prodejně Kaufland Plzeň můžete pravidelně nalézt širokou škálu akčních nabídek a slev na různé produkty. Každý týden se zde konají speciální akce na čerstvé ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, maso a pečivo. Dále si zákazníci mohou užít výhodné slevy na sortiment drogistického zboží, spotřebního zboží pro domácnost nebo dokonce na elektroniku. V obdobích jako jsou Vánoce, Velikonoce nebo letní sezóna se také objevují tematické akce a slevy na dárkové balíčky, grilovací potřeby či dovolenkové potřeby. Sledujte pravidelně letáky a webové stránky pro aktuální informace o akčních nabídkách a slevách v Kaufland Plzeň!

Možnosti platby a věrnostní program

Možnosti platby v Kaufland Plzeň jsou velmi pestré a přizpůsobené potřebám zákazníků. Kromě hotovosti je možné platit platebními kartami jako jsou Visa, MasterCard nebo Maestro. Pro ty, kteří preferují bezhotovostní platby, je k dispozici i platební brána Apple Pay. Věrnostní program Kaufland Plus nabízí zákazníkům možnost sbírat body za každý nákup a následně je směnit za různé výhody a slevy. Členové programu mohou tak získat například exkluzivní slevy na vybrané produkty nebo pozvánky na speciální akce ve prodejně.

Recenze zákazníků a doporučení pro nákup

Recenze zákazníků pro prodejnu Kaufland Plzeň jsou velmi pozitivní. Zákazníci oceňují široký výběr sortimentu, kvalitu potravin a přívětivý personál. Mnozí chválí také čistotu prodejny a přehledné uspořádání zboží. Doporučení pro nákup zahrnuje využití pravidelných akčních nabídek a slev, které umožňují ušetřit peníze. Zákazníci také doporučují sledovat letáky s aktuálními nabídkami a využít možnost platby kartou nebo hotově. Celkově je prodejna Kaufland Plzeň hodnocena jako skvělé místo pro nákupy s přátelskou atmosférou a dobrým poměrem ceny a kvality.

Publikováno: 31. 05. 2024

Kategorie: nákup

Autor: Jáchym Nový

Tagy: kaufland plzeň | obchod