Nákupování v Tesco Borská Pole: Průvodce nákupy v oblíbeném obchodním centru

Tesco Borská Pole

Informace o prodejně Tesco v obchodním centru Borská pole

Tesco v obchodním centru Borská Pole je oblíbenou destinací pro nakupování potravin a spotřebního zboží v Brně. Prodejna Tesco se nachází na adrese Borská 1, 628 00 Brno. Otevírací doba prodejny je od pondělí do neděle od 7:00 do 22:00, což poskytuje dostatek času pro nákupy v pohodlí a bez spěchu. Prodejna nabízí široký sortiment potravin, čerstvé pečivo, ovoce a zeleninu, ale také nepotravinové zboží jako oblečení, elektroniku nebo drogerii. Tesco v Borských polích je dobře dostupné jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou, což usnadňuje nákupy zákazníkům z celého okolí.

Adresa a otevírací doba prodejny

Adresa prodejny Tesco v obchodním centru Borská pole je: U Kříže 8, 619 00 Brno. Prodejna má otevírací dobu od pondělí do soboty od 6:00 do 22:00 a v neděli od 7:00 do 21:00. Tato prodejna Tesco je dobře dostupná jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. V blízkosti se nachází autobusová zastávka a parkoviště pro zákazníky.

Nabídka sortimentu a služeb Tesco

Nabídka sortimentu a služeb Tesco v obchodním centru Borská Pole je široká a pestrá. Zákazníci zde naleznou čerstvé ovoce a zeleninu, pečivo z vlastní pekárny, maso a uzeniny od místních dodavatelů. Kromě potravinového sortimentu nabízí Tesco také nepotravinové zboží jako oblečení, elektroniku, drogerii a domácí potřeby. Pro zákazníky je k dispozici samoobslužný pokladní systém Scan & Pay, který usnadňuje placení nákupu. Dále mohou využít službu Click and Collect pro objednání zboží online a jeho osobní vyzvednutí v prodejně.

Aktuální akce a slevy v prodejně

V prodejně Tesco v obchodním centru Borská pole mohou zákazníci pravidelně využívat různé akce a slevy. Momentálně je například ve slevě čerstvé ovoce a zelenina, nabídka jogurtů za zvýhodněné ceny nebo akční nabídky na pečivo a sladkosti. Pro členy věrnostního programu Clubcard jsou také připraveny speciální slevy na vybrané produkty každý týden. Kromě toho probíhají pravidelné akce jako například 2+1 zdarma nebo speciální slevy na sortiment domácí chemie a drogerie. Sledováním letáků a webových stránek Tesca si zákazníci mohou být jistí, že nevynechají žádnou výhodnou nabídku.

Možnosti parkování a dopravy k prodejně Tesco

Možnosti parkování u prodejny Tesco v obchodním centru Borská pole jsou velmi pohodlné pro zákazníky. K dispozici je velké parkoviště s dostatkem parkovacích míst pro osobní automobily i pro rodinná vozidla. Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je možné využít autobusové zastávky nacházející se nedaleko od prodejny. Doprava k prodejně je tedy snadno dostupná jak autem, tak i veřejnou dopravou, což usnadňuje nákupy zákazníkům různých preferencí.

Zkušenosti zákazníků a recenze na prodejnu Tesco v Borských polích

Zkušenosti zákazníků s prodejnou Tesco v Borských polích jsou obecně pozitivní. Zákazníci oceňují široký výběr sortimentu, přívětivý personál a čisté prostředí prodejny. Mnozí chválí také dobře organizované regály a atraktivní akční nabídky. Někteří zákazníci však upozorňují na občasné fronty u pokladen během špiček a nedostatek parkovacích míst v okolí prodejny. Celkově je však Tesco v Borských polích hodnoceno jako oblíbené nákupní místo s přátelskou atmosférou.

Publikováno: 22. 02. 2024

Kategorie: nákup

Autor: Radka Nováková

Tagy: tesco borská pole | tesco v obchodním centru borská pole