Nákupní ráj v srdci Pardubic - Atrium Palác Pardubice vše, co potřebujete!

Atrium Palác Pardubice

Informace o Atrium Palác Pardubice

Atrium Palác Pardubice je moderní nákupní centrum nacházející se v samém srdci města Pardubic. Otevřen byl v roce 2012 a od té doby se stal oblíbeným místem pro nakupování, relaxaci a trávení volného času. Centrum nabízí široký výběr obchodů, restaurací, kaváren a služeb pro zákazníky všech věkových kategorií. Atrium Palác je architektonicky zajímavým objektem spojujícím moderní design s pohodlím a funkcionalitou pro návštěvníky.

Umístění a dostupnost nákupního centra

Atrium Palác Pardubice se nachází v centru města Pardubice, přesně na adrese Perštýnské náměstí 365. Nákupní centrum je snadno dostupné jak autem, tak i veřejnou dopravou. Pro zákazníky je k dispozici široká síť autobusových a vlakových spojů, které končí přímo u nákupního centra. Pro ty, kteří preferují cestu autem, je k dispozici parkoviště s kapacitou pro více než 300 vozidel. Díky své centralizované poloze je Atrium Palác ideálním místem pro nákupy i odpočinek v srdci Pardubic.

Nabídka obchodů a služeb v Atrium Paláci

V Atrium Paláci v Pardubicích najdete širokou škálu obchodů a služeb pro každého návštěvníka. Zde si můžete dopřát módní trendy v obchodech jako H&M, C&A nebo New Yorker. Pro milovníky elektroniky je zde k dispozici prodejna Electro World. Pokud hledáte kosmetiku nebo parfémy, určitě oceníte nabídku drogerie dm a parfumerie Douglas. Pro ty, kteří rádi relaxují a pečují o své tělo, je zde wellness studio s nabídkou masáží a kosmetických procedur. Pro chutné občerstvení během nákupů jsou k dispozici restaurace a kavárny jako Bageterie Boulevard nebo Costa Coffee. Ať už hledáte oblečení, elektroniku, kosmetiku nebo jen místo na odpočinek s dobrou kávou, v Atrium Paláci určitě naleznete to, co potřebujete.

Akce a slevy pro zákazníky

V Atrium Paláci Pardubice se pravidelně konají akce a nabízejí se slevy pro zákazníky, které přináší ještě větší radost z nákupů. Například každý pátek mohou zákazníci využít tzv. "Happy Friday" slevy a speciální nabídky od vybraných obchodů. Dále se zde konají různé tematické akce jako jsou módní show, degustace či workshopy. Sledováním sociálních sítí Atrium Paláce nebo odběrem newsletteru mohou zákazníci být vždy v obraze ohledně aktuálních akcí a slev.

Parkování a další praktické informace pro návštěvníky

Parkování v Atrium Paláci je velmi pohodlné pro návštěvníky - nabízí celkem 700 parkovacích míst, z toho 300 venkovních a 400 v podzemní garáži. První dvě hodiny parkování jsou dokonce zdarma, což je skvělá výhoda pro zákazníky. Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je nákupní centrum snadno dostupné tramvajemi č. 1, 2, 4 a autobusy č. 11, 14, 15. Pro rodiny s dětmi je k dispozici dětský koutek a pro seniory jsou připraveny speciální slevy ve vybraných obchodech. Celkově se jedná o ideální místo pro nákupy i odpočinek v srdci Pardubic.

Publikováno: 05. 03. 2024

Kategorie: nákup

Autor: Pavel Novák

Tagy: atrium palác pardubice | nákupní centrum