Nákupní ráj v Benešově: Objevte všechny výhody obchodního řetězce Kaufland v jednom místě!

Kaufland Benešov

Kaufland je oblíbeným obchodním řetězcem v České republice a jednou z jeho prodejen se nachází i v Benešově. Tato prodejna poskytuje široký sortiment potravin, drogerie, spotřebního zboží a dalších produktů za konkurenceschopné ceny. Kaufland je známý svou kvalitou, přátelským personálem a moderním prostředím, které nabízí příjemné nakupování. Pro všechny milovníky nákupu je Kaufland v Benešově ideálním místem pro jejich potřeby.

Adresa a otevírací doba prodejny Kaufland v Benešově

Prodejna Kaufland v Benešově se nachází na adrese: Žižkova 1592, 256 01 Benešov. Otevírací doba prodejny je od pondělí do pátku od 7:00 do 21:00 hodin, v sobotu od 7:00 do 20:00 hodin a v neděli od 8:00 do 20:00 hodin. Tato prodejna nabízí široký sortiment potravinářského zboží, čerstvé pečivo, ovoce a zeleninu, maso a uzeniny, mléčné výrobky, ale také drogerii a spotřební zboží. Prodejna je dobře dostupná jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou.

Nabídka a sortiment v Kauflandu Benešov

Kaufland v Benešově nabízí široký sortiment potravin, čerstvého ovoce a zeleniny, pečiva a masných výrobků. Můžete si vybrat z různých druhů sýrů, uzenin, mléčných výrobků a dalších chutných produktů. K dispozici jsou také čerstvé ryby a mořské plody. Pro milovníky sladkostí je připravena velká nabídka cukrovinek, sušenek a dortů. V oddělení nealkoholických nápojů najdete širokou paletu džusů, limonád a minerálních vod. Kaufland také nabízí široký sortiment alkoholických nápojů - vína, piva a tvrdý alkohol.

Pro vaření a pečení si můžete vybrat z různých druhů olejů, koření, těstovin, mouky a dalších surovin. Na oddělení drogerie najdete širokou nabídku kosmetických produktů pro péči o pleť, vlasy i tělo. K dispozici jsou také produkty pro domácnost - prací prášky, čisticí prostředky a toaletní papír.

V oddělení elektroniky najdete širokou nabídku spotřebičů, jako jsou televize, chladničky, pračky a další. Kaufland také nabízí oblečení pro děti i dospělé, obuv a doplňky. Sortiment se pravidelně obměňuje a rozšiřuje, takže vždy najdete novinky a aktuální trendy.

Kaufland v Benešově je ideálním místem pro kompletní nákupní potřeby.

Akční leták a slevy v Kauflandu Benešov

Kaufland v Benešově přináší svým zákazníkům skvělé akční letáky a slevy, které stojí za to využít. Každý týden můžete nalézt nové nabídky a zajímavé akce na potraviny, drogerii, elektroniku a mnoho dalšího. Díky akčnímu letáku si můžete ušetřit nemalé peníze a nakoupit za výhodné ceny. Kaufland se také pravidelně účastní sezónních slevových akcí, jako jsou Vánoční slevy nebo Velikonoční nabídky. Nezapomeňte sledovat jejich webové stránky nebo si přihlaste odběr newsletteru, abyste nezmeškali žádnou výhodnou nabídku.

Výhody nakupování v Kauflandu Benešov

Výhody nakupování v Kauflandu Benešov jsou mnohostranné a přinášejí zákazníkům skvělý nákupní zážitek. Kaufland je známý svou širokou nabídkou kvalitních potravin a nepotravinového zboží za konkurenceschopné ceny. V prodejně v Benešově najdete čerstvé ovoce a zeleninu, maso a uzeniny, mléčné výrobky, pečivo, ale i drogerii, elektroniku, oblečení a další produkty pro váš domov.

Kaufland také pravidelně připravuje akční letáky s atraktivními slevami na vybrané produkty. Díky nim si můžete ušetřit nemalé peníze při nákupu vašich oblíbených výrobků. Navíc, Kaufland se zaměřuje na podporu lokálních producentů a nabízí také regionální produkty, které jsou čerstvé a vyrobeny s láskou.

Další výhodou je pohodlnost nákupu - prodejna Kaufland v Benešově je prostorná a dobře přehledná, což usnadňuje orientaci mezi regály. Přátelský personál je vždy ochoten pomoci s jakýmkoli dotazem či problémem. K dispozici je také dostatek parkovacích míst, což zajišťuje pohodlné a bezproblémové parkování.

Pro ty, kteří preferují online nákupy, Kaufland Benešov nabízí možnost objednávky zboží přes internet. Stačí si vybrat z širokého sortimentu na webových stránkách a zboží vám bude doručeno až domů. To je ideální pro ty, kteří nemají čas nebo možnost navštěvovat prodejnu osobně.

Celkově lze říci, že nakupování v Kauflandu Benešov je spojením kvality, výhodných cen a pohodlí. Zákazníci se mohou těšit na široký výběr produktů, atraktivní slevy, přátelský personál a možnost online objednávek. Doporučujeme vám proto navštívit tuto prodejnu a sami si užít jedinečný nákupní zážitek.

Služby a možnosti platby v Kauflandu Benešov

V obchodním řetězci Kaufland v Benešově se můžete těšit na širokou nabídku služeb a různé možnosti platby, které vám usnadní nákup. K dispozici je například samoobslužné pokladny, které vám umožní rychleji a pohodlněji zaplatit za své zboží. Pro ty, kteří preferují bezhotovostní platby, je k dispozici platební terminál pro kartové platby.

Pokud potřebujete vybrat hotovost, nemusíte chodit na bankomat. V Kauflandu Benešov máte možnost vybrat si hotovost při placení kartou. Stačí jednoduše požádat o hotovost při placení a zvolit si částku, kterou chcete vybrat.

Pro ty z vás, kteří preferují online nakupování, Kaufland Benešov nabízí také možnost objednávek přes internet. Stačí si vybrat produkty z bohatého sortimentu a objednat je online. Poté stačí jen dorazit do prodejny a vyzvednout svou objednávku.

Kaufland Benešov také poskytuje další služby jako například nákup na splátky nebo možnost vrácení zboží. Pro více informací a podrobnosti o těchto službách se obraťte na personál prodejny.

Díky širokému spektru služeb a různým možnostem platby je nákup v Kauflandu Benešov snadný, pohodlný a přizpůsobený vašim potřebám.

Kontaktní informace a online objednávky v Kauflandu Benešov

Kaufland v Benešově se nachází na adrese: Na Koupališti 3015, Benešov. Prodejna je otevřena od pondělí do soboty od 7:00 do 22:00 a v neděli od 8:00 do 21:00. Pokud máte dotazy nebo potřebujete informace, můžete kontaktovat zákaznickou linku Kauflandu na telefonním čísle +420 800 321 321. Kromě toho máte možnost využít online objednávky na webových stránkách Kauflandu, kde si můžete vybrat z široké nabídky produktů a nakoupit pohodlně z domova.

Závěrem můžeme doporučit nákup v Kauflandu Benešov jako skvělou volbu pro vaše každodenní potřeby. Obchodní řetězec Kaufland nabízí široký sortiment kvalitních potravin, čerstvého ovoce a zeleniny, ale také drogistického zboží, elektroniky a dalších produktů. Díky pravidelným akcím a slevám si můžete ušetřit peníze a nakoupit za výhodné ceny. Navíc v Kauflandu Benešov se můžete těšit na přátelský personál, který vám rád poradí a pomůže s vašimi nákupy. Pro pohodlnost zákazníků je k dispozici i možnost platby kartou nebo hotovostí. Pokud preferujete online nákupy, můžete využít službu objednávek přes internet s možností doručení a vyzvednutí zboží na prodejně. Vyzkoušejte nákup v Kauflandu Benešov a objevte všechny jeho výhody!

Publikováno: 10. 02. 2024

Kategorie: nákup

Autor: Pavel Novák

Tagy: kaufland benešov | obchodní řetězec kaufland v benešově