Nákupní ráj: Objevte kouzlo OC DBK!

Oc Dbk

Obchodní centra: Ráj nákupů

Obchodní centrum DBK, to je zkrátka pojem. Pro Pražany je to už léta synonymem pro širokou nabídku obchodů a služeb pod jednou střechou. Ať už sháníte nejnovější módní trendy, elektroniku, sportovní vybavení nebo třeba jen chcete v klidu nakoupit potraviny, v obchodním centru DBK si určitě přijdete na své. Na třech patrech najdete přes 150 obchodů, takže je z čeho vybírat. A co víc, centrum je skvěle dostupné jak autem, tak MHD.

Obchodní centra se stala nedílnou součástí našich životů. Nabízejí nám komfort a pohodlí, na které jsme si už zvykli. Vše pod jednou střechou, od nákupů přes zábavu až po občerstvení. A DBK není výjimkou. Kromě široké nabídky obchodů tu najdete i různé restaurace a kavárny, kde si můžete dát něco dobrého k jídlu nebo si jen tak odpočinout od nákupů. Pro rodiny s dětmi je tu k dispozici dětský koutek, takže se zabaví i ti nejmenší.

Široká nabídka produktů a služeb

Naše obchodní centrum se pyšní širokou a pestrou nabídkou produktů a služeb, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Na jednom místě najdete vše, co potřebujete, od módy a elektroniky po potraviny a domácí potřeby.

Móda

Pro milovníky módy nabízíme široký výběr obchodů s oblečením, obuví a doplňky. Najdete u nás jak zavedené značky, tak i menší butiky s originálními kousky.

Elektronika

V oblasti elektroniky spolupracujeme s předními prodejci, kteří vám nabídnou nejnovější modely telefonů, počítačů, televizí a dalšího vybavení.

Gastronomie

Po náročném dni si můžete odpočinout v některé z našich kaváren či restaurací. Nabízíme širokou škálu kuchyní od české klasiky po speciality mezinárodní kuchyně.

Služby

Kromě nákupů a gastronomie nabízíme i řadu služeb, jako je kadeřnictví, kosmetika, čistírna oděvů či směnárna. Naše obchodní centrum je místem, kde najdete vše pod jednou střechou.

Pohodlí a komfort nakupování

Nakupování v obchodním centru DBK je už samo o sobě zážitkem. Nejde jen o shánění nezbytností, ale o chvíli pro sebe v příjemném prostředí. Centrum se pyšní prostornými uličkami, kde se nebudete muset prodírat davem. Pohodlná je i možnost zaparkovat auto v krytých garážích přímo v budově centra. Ať už potřebujete nakoupit potraviny, oblečení, elektroniku nebo cokoliv dalšího, vše najdete pod jednou střechou. Po náročném dni si můžete odpočinout v některé z kaváren či restaurací a vychutnat si šálek kávy nebo chutný oběd. Pro rodiny s dětmi je k dispozici dětský koutek, kde se ratolesti zabaví, zatímco vy v klidu nakoupíte. DBK zkrátka myslí na vaše pohodlí a dělá vše pro to, abyste se u nich cítili příjemně.

Sezónní slevy a akce

V obchodním centru DBK se vždycky něco děje a sezónní slevy a akce nejsou výjimkou. Právě tady najdete ty nejlepší nabídky od vašich oblíbených značek, ať už sháníte novou garderobu na jaro, letní sandály nebo vánoční dárky. Sledujte naše stránky a sociální sítě, ať vám nic neunikne!

Vlastnost Obchodní centrum A Obchodní centrum B
Počet obchodů 50+ 100+
Přítomnost kina Ano Ne
Otevírací doba (pondělí-pátek) 9:00 - 21:00 10:00 - 20:00

Během roku pořádáme tematické akce s doprovodným programem pro celou rodinu. Děti se zabaví v dětském koutku, zatímco vy si vychutnáte nákupy se slevami až 70 %. Nezapomeňte se zaregistrovat do našeho věrnostního programu a sbírejte body za své nákupy. Díky nim získáte další slevy a budete informováni o exkluzivních akcích.

Ať už hledáte cokoli, v obchodním centru DBK to najdete za skvělé ceny. Přijďte se přesvědčit sami a užijte si nakupování naplno!

Gastronomie a zábava

V obchodním centru se nemusíte bát hladu ani nudy! Naše restaurace a kavárny vás zlákají na pestrou nabídku chutí z celého světa. Dejte si rychlý oběd v některém z bister, vychutnejte si pohodovou večeři v restauraci s obsluhou nebo si jen tak odskočte na kávu a zákusek. Ať už máte chuť na pizzu, sushi, burger nebo tradiční českou kuchyni, u nás si zaručeně vyberete.

Zábava je pro nás stejně důležitá jako dobré jídlo. Proto v obchodním centru najdete multikino s nejnovějšími filmovými trháky, dětský koutek plný her a atrakcí, a pro ty starší třeba i bowling nebo fitness centrum. Pravidelně pro vás pořádáme také různé akce, soutěže a workshopy pro malé i velké. Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, ať vám nic neunikne!

Doprava a parkování

Obchodní centrum DBK se nachází v lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Pro návštěvníky přijíždějící autem je k dispozici prostoré parkoviště s dostatkem parkovacích míst. Parkoviště je placené, ale s možností využití prvních několika hodin zdarma při předložení účtenky z obchodů v obchodním centru. Pro rodiny s malými dětmi jsou vyhrazena speciální parkovací místa v blízkosti vstupů do centra. Vjezd na parkoviště je bezbariérový. Pro návštěvníky, kteří dávají přednost MHD, je DBK snadno dostupné díky zastávkám tramvají a autobusů v bezprostřední blízkosti centra. Zastávky obsluhují linky spojující DBK s centrem města i okolními městskými částmi. Pro cyklisty jsou u obchodního centra k dispozici stojany na kola. Ty se nacházejí u hlavních vstupů, aby byla kola v bezpečí a zároveň na dosah ruky.

Obchodní centrum je jako černá díra: vstoupíte a už se nevrátíte.

Anežka Nováková

Online nákupy vs. OC

V dnešní uspěchané době se čím dál častěji setkáváme s dilematem: vyrazit na nákupy do oblíbeného obchodního centra, nebo si vše objednat pohodlně online z domova? Obě možnosti mají svá pro a proti. Obchodní centra, jako je například DBK v Praze, lákají na širokou nabídku obchodů, možnost si zboží vyzkoušet a odnést si ho hned domů. Procházka mezi výlohami, vůně kávy z kavárny a možnost potkat se s přáteli – to vše k atmosféře obchodních center neodmyslitelně patří.

Na druhou stranu online nakupování nabízí nesrovnatelný komfort. Nemusíte nikam chodit, zboží si objednáte z pohodlí domova a nechat si ho doručit až ke dveřím. Navíc máte k dispozici mnohem širší výběr, ať už se jedná o oblečení, elektroniku nebo cokoli jiného. Snadno porovnáte ceny z různých obchodů a využijete slevové akce a výprodeje, které v kamenných prodejnách nenajdete.

Ať už se rozhodnete pro nákupy v obchodním centru nebo online, důležité je zvážit všechny faktory a vybrat si tu možnost, která vám v danou chvíli nejvíce vyhovuje.

Budoucnost obchodních center

Obchodní centrum DBK, stejně jako všechna obchodní centra, čelí v posledních letech novým výzvám. Vzestup online nakupování a změna spotřebitelských návyků nutí obchodní centra k inovacím a hledání nových cest, jak oslovit zákazníky. DBK se snaží držet krok s dobou a nabízí kromě klasických obchodů i širokou škálu služeb, zábavu a gastronomii.

Důraz na zážitky a budování komunity se zdá být klíčem k úspěchu i v budoucnosti. Obchodní centra se stávají místem setkávání, relaxace a trávení volného času. DBK se snaží tuto vizi naplňovat a nabízí například dětské koutky, multikino, fitness centrum a další aktivity pro celou rodinu.

Důležitou roli hraje i modernizace prostor a integrace technologií. Zákazníci očekávají příjemné a intuitivní prostředí s rychlým Wi-Fi připojením a možností interaktivního vyhledávání obchodů a služeb. DBK investuje do modernizace a snaží se vytvořit pro své návštěvníky co nejpříjemnější prostředí. Budoucnost obchodních center je v neustálém vývoji a DBK se snaží být aktivním hráčem, který se nebojí inovací a jde vstříc potřebám svých zákazníků.

Publikováno: 11. 07. 2024

Kategorie: nákup

Autor: Pavel Novák

Tagy: oc dbk | obchodní centrum