Nákupní horečka? Tesco Ostrava má vše, co potřebujete!

Tesco Ostrava

Široká nabídka potravin

V dnešní době si můžeme vybírat z nepřeberného množství potravin z celého světa. Supermarkety nabízejí čerstvé, mražené i trvanlivé potraviny, od exotického ovoce a zeleniny až po speciality z různých koutů světa. Dostupnost sezónních potravin už není omezena jen na určité období, a tak si můžeme dopřát jahody i v zimě.

Tento široký výběr s sebou ale přináší i výzvy. Je těžší se orientovat v nabídce a vybrat si ty nejkvalitnější potraviny. Často se setkáváme s dlouhými seznamy ingrediencí, které ani neumíme přečíst, a s potravinami plnými aditiv a konzervantů.

Je proto důležité číst etikety, vybírat si lokální a sezónní potraviny a dávat přednost kvalitě před kvantitou.

Čerstvé ovoce a zelenina

Čerstvé ovoce a zelenina jsou základem zdravého jídelníčku. Obsahují vitaminy, minerály a vlákninu, které jsou důležité pro správné fungování organismu. Konzumace ovoce a zeleniny snižuje riziko vzniku chronických onemocnění, jako jsou srdeční choroby, cukrovka a některé druhy rakoviny.

Doporučuje se jíst alespoň 5 porcí ovoce a zeleniny denně. Jedna porce ovoce odpovídá například jednomu jablku, banánu nebo pomeranči. Porce zeleniny může být miska salátu, hrst rajčat nebo půlka papriky.

Při výběru ovoce a zeleniny dbejte na jejich čerstvost. Vybírejte si plody, které jsou pevné, bez známek poškození a plísně. Ovoce a zeleninu skladujte na chladném a suchém místě.

Zpracování ovoce a zeleniny by mělo být šetrné, aby se zachovalo co nejvíce živin. Vaření v páře, pečení nebo dušení jsou vhodné způsoby tepelné úpravy.

Pečivo z pekárny Tesco

Pekařské výrobky z Tesca se staly běžnou součástí českých domácností. Tesco peče širokou škálu pečiva, od klasického chleba a rohlíků po sladké koláče a dorty. Chléb se peče několikrát denně, takže zákazníci si mohou vychutnat čerstvé a křupavé pečivo po celý den. Kromě klasiky Tesco nabízí i speciální druhy pečiva, jako jsou celozrnné výrobky, bezlepkové pečivo nebo pečivo s vysokým obsahem vlákniny. Pro milovníky sladkého Tesco peče koblihy, croissanty, záviny a další dobroty. Pečivo z pekárny Tesco je oblíbené pro svou chuť, čerstvost a dostupnou cenu.

Drogerie a potřeby pro domácnost

V dnešní době je snadné se ztratit v záplavě nejrůznějších produktů drogerie a potřeb pro domácnost. Od pracích prášků přes čistící prostředky až po kosmetiku, nabídka je nepřeberná. Jak se ale v tom všem vyznat a vybrat si to nejlepší pro sebe a svou rodinu?

Důležité je nepodléhat reklamním trikům a zaměřit se na složení produktů. Vybírejte si produkty s co nejmenším množstvím chemie a s ohledem na životní prostředí. Ekologické drogerie a čistící prostředky jsou šetrnější k vaší pokožce i k planetě.

Nebojte se experimentovat a zkoušet nové produkty. Existuje mnoho menších značek, které nabízejí kvalitní a cenově dostupné alternativy k zavedeným gigantům. Často stačí číst recenze ostatních zákazníků a nenechat se odradit neznámým názvem.

Ať už hledáte cokoli, od šamponu po prostředek na mytí nádobí, vždy se řiďte zdravým rozumem a nezapomínejte na to, že méně je někdy více.

Elektro a oblečení

V dnešní době už je úplně běžné, že si v obchodech s elektronikou můžeme koupit i oblečení. A naopak, v obchodech s oblečením se čím dál častěji setkáváme s chytrými hodinkami, sluchátky nebo fitness náramky. Proč tomu tak je?

Důvodů je hned několik. Zaprvé, hranice mezi elektronikou a oblečením se stírají. Chytré hodinky a fitness náramky už dávno nejsou jen zařízení, která nám měří čas nebo kroky. Dokážou sledovat náš spánek, srdeční tep a další důležité údaje o našem zdraví. Stávají se tak nedílnou součástí našeho životního stylu a je logické, že je chceme mít sladěné s naším outfitem.

Zadruhé, pro obchody je výhodné nabízet co nejširší sortiment zboží. Zákazníci tak na jednom místě nakoupí vše, co potřebují, a ušetří čas i peníze. A v neposlední řadě, propojení elektroniky a oblečení otevírá dveře novým technologiím a inovacím.

Tesco online nákupy

Tesco online nákupy představují pohodlný způsob, jak si nakoupit potraviny a další zboží z pohodlí domova. Stačí si vybrat produkty na webových stránkách Tesco nebo v mobilní aplikaci, zvolit si čas doručení a zaplatit online nebo při převzetí. Tesco nabízí široký výběr produktů, včetně čerstvých potravin, drogerie, kosmetiky a potřeb pro domácnost. Služba je dostupná ve vybraných městech a obcích po celé České republice.

Zákazníci si mohou vybrat z různých možností doručení, včetně doručení domů nebo vyzvednutí v obchodě. Tesco také nabízí možnost opakovaných objednávek, takže si můžete snadno objednat své oblíbené produkty znovu. Online nákupy s Tescem šetří čas a námahu, takže se můžete soustředit na důležitější věci.

Věrnostní program Clubcard

S Clubcard od Tesco sbíráte body za nákupy v obchodech Tesco i u partnerů programu. Za nasbírané body získáte poukázky na nákup, které můžete uplatnit v obchodech Tesco. Hodnota poukázky se liší podle počtu nasbíraných bodů. Body na svou kartu získáte jednoduše tak, že ji před nákupem předložíte na pokladně. Body sbíráte i za nákupy na čerpacích stanicích Tesco, v mobilní aplikaci Tesco a u partnerů programu. Mezi partnery patří například E.ON, O2, Datart nebo KFC. Členství v Clubcard je zdarma a zaregistrovat se můžete online nebo na prodejně Tesco.

Otevírací doba a adresy prodejen

Náš obchod najdete na dvou místech v Praze. Prodejna na Václavském náměstí 42 je otevřena každý den od 9:00 do 21:00. Pokud hledáte široký výběr elektroniky, navštivte naši prodejnu v obchodním centru Chodov, která je otevřena od pondělí do neděle, vždy od 10:00 do 22:00.

Pro aktuální otevírací dobu během státních svátků a speciálních akcí sledujte naše webové stránky nebo sociální sítě. Těšíme se na vaši návštěvu!

Publikováno: 20. 06. 2024

Kategorie: nákup

Autor: Pavel Novák

Tagy: tesco ostrava | obchod