Lidl Pardubice: Akce a tipy na nákup v oblíbené prodejně

Lidl Pardubice

Představení prodejny Lidl v Pardubicích

Lidl je jedním z nejpopulárnějších obchodních řetězců v České republice a prodejna v Pardubicích není výjimkou. Tato prodejna se nachází na adrese Palackého třída 486, nedaleko centra města. Je otevřená od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 hodin a v neděli od 8:00 do 20:00 hodin. Prodejna nabízí široký sortiment potravin, čerstvého ovoce a zeleniny, pečiva, mléčných výrobků, masných a uzeninových produktů, ale také drogerii a další spotřební zboží. Všechny produkty jsou známé svou kvalitou a dostupností za přijatelné ceny.

Adresa a otevírací doba prodejny

Adresa prodejny Lidl v Pardubicích je: Na Štrossovce 1922/3, 530 03 Pardubice. Prodejna je otevřena každý den od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 hodin a v neděli od 8:00 do 20:00 hodin. Tato prodejna se nachází ve velmi dobře dostupné lokalitě a je snadno přístupná jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou.

Nabídka sortimentu a kvalita výrobků

Lidl v Pardubicích nabízí široký sortiment potravin, čerstvých produktů a dalších spotřebních zboží. Zákazníci zde naleznou čerstvé ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, maso a ryby, pečivo a sladkosti. Kvalita výrobků je pro Lidl prioritou, proto spolupracuje s renomovanými dodavateli a pravidelně provádí kontrolu jakosti. Všechny produkty jsou pečlivě označeny s přesným popisem a informacemi o složení. Díky tomu si zákazníci mohou být jisti vysokou kvalitou nakupovaných výrobků.

Výhody nakupování v prodejně Lidl v Pardubicích

Nakupování v prodejně Lidl v Pardubicích přináší mnoho výhod pro zákazníky. Jednou z hlavních výhod je široký sortiment kvalitních výrobků za přijatelné ceny. Prodejna je dobře organizovaná a čistá, což usnadňuje nakupování a přispívá k pozitivnímu zákaznickému zážitku. Díky moderním pokladním systémům jsou fronty minimální, což šetří čas zákazníků. Kromě toho nabízí prodejna také možnost nákupu online s doručením až domů. Lidlovka v Pardubicích je oblíbená pro svou spolehlivost, profesionální personál a skvělou atmosféru.

Akční nabídky a slevy

V prodejně Lidl v Pardubicích můžete pravidelně očekávat širokou nabídku akčních nabídek a slev. Každý týden zde najdete nové atraktivní produkty za zvýhodněné ceny. Lidl se zaměřuje na kvalitní potraviny, čerstvé ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, pečivo a maso. V rámci akcí si můžete také pořídit spotřebiče, oblečení, kosmetiku a další produkty za velmi příznivé ceny. Sledujte pravidelně letáky a webové stránky prodejny Lidl v Pardubicích, abyste nezmeškali žádnou zajímavou akci.

Možnosti platby a věrnostní program

V prodejně Lidl v Pardubicích máte na výběr z různých možností platby. Kromě hotovosti je možné platit platebními kartami, jako jsou Visa, MasterCard nebo Maestro. Pro ty, kteří preferují bezhotovostní platby, je také k dispozici platební terminál pro kontaktless platby.

Pokud jste častým návštěvníkem prodejny Lidl v Pardubicích, můžete se přihlásit do jejich věrnostního programu. Tímto programem získáváte speciální nabídky a slevy na vybrané produkty. Stačí si pouze stáhnout aplikaci Lidl Plus a registrovat se do programu. Po registraci budete mít přístup k exkluzivním akcím a slevám, které jsou dostupné pouze členům věrnostního programu.

Využitím možností platby a zapojením se do věrnostního programu můžete ušetřit peníze a zároveň si užít výhody nakupování v prodejně Lidl v Pardubicích.

Parkování a dopravní dostupnost prodejny

Parkování u prodejny Lidl v Pardubicích je pohodlné a dostatečné. Pro zákazníky je k dispozici velké parkoviště, které je zdarma. Parkovací místa jsou dobře označena a přehledná. Prodejna se nachází ve strategické lokalitě s dobrým dopravním spojením. Je snadno dostupná jak autem, tak i veřejnou dopravou. V blízkosti prodejny se nachází autobusová zastávka, kterou obsluhují linky MHD. Dopravní dostupnost je tedy vynikající a usnadňuje nákupy zákazníkům nejen z Pardubic, ale i okolních obcí.

Zkušenosti zákazníků a recenze

Zkušenosti zákazníků s prodejnou Lidl v Pardubicích jsou velmi pozitivní. Zákazníci chválí přátelský a ochotný personál, který je vždy připraven pomoci. Také oceňují čistotu a přehlednost prodejny, což usnadňuje nakupování. Kvalita výrobků je také hodnocena velmi dobře, zákazníci si pochvalují čerstvost potravin a široký sortiment za dostupné ceny. Mnozí zákazníci také uvádějí, že se pravidelně vracejí do této prodejny kvůli jejím akčním nabídkám a slevám. Celkově lze říct, že zkušenosti zákazníků s prodejnou Lidl v Pardubicích jsou velmi uspokojivé.

Kontaktní informace a zákaznická podpora

Kontaktní informace prodejny Lidl v Pardubicích jsou následující: Adresa prodejny je Na Žižkově 156, 530 02 Pardubice. Otevírací doba je od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 20:00. Pro zákaznickou podporu a dotazy je k dispozici telefonní číslo +420 800 125 125 nebo e-mailová adresa info@lidl.cz. Pro bližší informace o sortimentu, akčních nabídkách nebo platbě lze také navštívit webové stránky www.lidl.cz nebo se obrátit na přátelský personál v prodejně.

Další informace o prodejně Lidl v Pardubicích

- Prodejna Lidl v Pardubicích se nachází na adrese: Černá za Bory 123, 530 02 Pardubice.

- Otevírací doba prodejny je od pondělí do soboty od 7:00 do 22:00 a v neděli od 8:00 do 21:00.

- Nabídka sortimentu zahrnuje čerstvé potraviny, pečivo, mléčné výrobky, maso, ryby, ale také drogerii a spotřební zboží.

- Výrobky prodávané v prodejně Lidl jsou známé svou kvalitou a dodržováním přísných standardů.

- Nakupování v prodejně Lidl v Pardubicích přináší mnoho výhod jako jsou nízké ceny, široký sortiment a přátelský personál.

- Pravidelně se konají akce a nabídky slev na vybrané produkty ve prodejně Lidl v Pardubicích.

- Možnosti platby zahrnují hotovost, platební karty i mobilní platby. Pro zákazníky je také k dispozici bezplatný nákupní košík.

- Prodejna Lidl v Pardubicích má dostatečně velké parkoviště pro pohodlné parkování zákazníků.

- Prodejna je dobře dostupná i veřejnou dopravou, v blízkosti se nachází autobusová zastávka a vlakové nádraží.

- Zákazníci vyjadřují pozitivní zkušenosti s prodejnou Lidl v Pardubicích, chválí přehlednost prodejny, kvalitu výrobků a ochotu personálu.

- Pro bližší informace a zákaznickou podporu je možné kontaktovat Lidl zákaznický servis na telefonním čísle 800 124 000 nebo prostřednictvím webového formuláře na stránkách Lidl.

Publikováno: 11. 02. 2024

Kategorie: nákup

Autor: Radka Nováková

Tagy: lidl pardubice | prodejna řetězce lidl v pardubicích