Hornbach Chuchle - Vše pro váš domov na jednom místě!

Hornbach Chuchle

Informace o prodejně Hornbach Chuchle

Hornbach Chuchle je jednou z největších prodejen řetězce Hornbach v České republice. Nachází se na adrese Chuchelská 123, Praha 5. Prodejna disponuje rozlohou přes 10 000 m2 a nabízí široký sortiment stavebnin, nářadí, zahradní techniky, interiérových doplňků a dalšího vybavení pro váš domov či zahradu. V prodejně najdete také oddělení s profesionálním poradenstvím a službami jako je půjčovna nářadí či stavebního materiálu. Hornbach Chuchle je oblíbeným místem nejen pro domácí kutily, ale i profesionální řemeslníky díky své široké nabídce a kvalitnímu servisu.

Nabídka sortimentu a služeb

Nabídka sortimentu a služeb v prodejně Hornbach Chuchle je skutečně pestrá a rozmanitá. Zákazníci zde naleznou veškeré potřeby pro stavbu, renovaci či úpravu svého domova či zahrady. Sortiment zahrnuje široký výběr stavebního materiálu, nářadí, elektroinstalace, sanitárního vybavení, podlahových krytin, zahradní techniky a mnoho dalšího. Kromě toho Hornbach Chuchle poskytuje i služby jako řezání dřeva na míru, barevné míchání, půjčovnu nářadí či dopravu zakoupeného zboží až k zákazníkovi. Díky této široké nabídce je možné uspokojit potřeby každého zákazníka při realizaci jejich projektů.

Otevírací doba a kontaktní údaje

Otevírací doba prodejny Hornbach Chuchle je od pondělí do pátku od 7:00 do 20:00, v sobotu od 7:30 do 20:00 a v neděli od 8:30 do 18:00. Prodejna se nachází na adrese Zbraslavská 306, Praha-Chuchle. Kontaktní telefonní číslo pro zákaznický servis je +420 234 657 111 a e-mailová adresa pro dotazy je info@hornbach.cz. Pro více informací o sortimentu, službách nebo akčních nabídkách můžete navštívit také oficiální webové stránky společnosti Hornbach.

Akční nabídky a slevy

V prodejně Hornbach Chuchle mohou zákazníci pravidelně využívat akční nabídky a slevy na široký sortiment. V rámci pravidelných akcí jsou často nabízeny slevy na vybrané kategorie zboží, jako například nábytek, stavební materiály nebo zahradní technika. Kromě toho se zákazníci mohou těšit i na sezónní akce, například na slevy při nákupu vánočních dekorací nebo letního grilovacího vybavení. Slevové letáky a informace o aktuálních akcích jsou pravidelně dostupné jak v prodejně, tak i online na webových stránkách Hornbach Chuchle.

Zkušenosti zákazníků a recenze

Zkušenosti zákazníků s prodejnou Hornbach Chuchle jsou velmi pozitivní. Zákazníci oceňují široký sortiment zboží pro stavbu, bydlení a zahradu, který je kvalitní a dobře dostupný. Také chválí přívětivý personál, který je ochotný poradit a pomoci s výběrem správného produktu. Zákazníci také uvádějí, že ceny jsou konkurenceschopné a často se zde konají zajímavé akce a slevy. Celkově je obchod hodnocen jako spolehlivé místo pro nákup veškerých potřeb pro domov a zahradu.

Při nákupech v Hornbach Chuchle je dobré mít na paměti několik užitečných tipů. Doporučuje se před návštěvou prodejny zkontrolovat aktuální leták s akčními nabídkami na jejich webových stránkách. Dále je vhodné si připravit seznam potřeb, které potřebujete zakoupit, abyste se lépe zorientovali v sortimentu prodejny. Pokud máte dotazy ohledně produktů nebo jejich použití, neváhejte oslovit odborné poradce v prodejně, kteří vám rádi poskytnou informace a doporučení. Pamatujte také na možnost využití služby rezervace zboží přes internet a jeho následné vyzvednutí v prodejně bez čekání ve frontě. S těmito tipy bude váš nákup v Hornbach Chuchle jednodušší a efektivnější.

Plánované akce a události v prodejně

Plánované akce a události v prodejně Hornbach Chuchle jsou vždy plné inspirace pro vaše domácí projekty. V nadcházejícím období můžete očekávat speciální workshopy a ukázky, které vám pomohou s renovacemi, zahradními úpravami nebo drobnými opravami. Nezapomeňte sledovat webové stránky pro aktuální informace o nadcházejících akcích a nevynechte šanci získat nové nápady a znalosti pro váš domov!

Publikováno: 21. 03. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Pavel Novák

Tagy: hornbach chuchle | obchod s bytovým zbožím